Arnavutköy Portalı

Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi Etkinliği

Posted on: Haziran 5, 2009

Halk Eğitimi Yıl Sonu Etkinliği

Halk Eğitimi Yıl Sonu Etkinliği

Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği etknlik Arnavutköy Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti.Programa katılım yoğun olurken,Arnavutköy’ün yönetim kadrosu da hazır bulundu.

Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Arif Dede, İlçe Tarım Müdürü Faruk Tınaz,Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran,Okul Müdürleri ve bir çok misafirin katıldığı yıl sonu etkinlik programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Şahin programa katılımlarında dolayı başta ilçe kaymakamı olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Şahin’in ardından Arnavutköy İlçe Kaymakamı Hürrem Aksoy bir teşekkür konuşması yaptı: Halk Eğitim Merkezi’nin önemine değinen Kaymakam Aksoy,bu bağlamda çalışmalarından dolayı halk eğitim merkezi müdürlüğüne,kursiyerlere ve öğretmenlere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

 

Etkinlik oldukça eğlenceli geçti

Etkinlik oldukça eğlenceli geçti

Programda yer alan halk ozanları, karşılıklı yaptıkları atışmalar ve söyledikleri türkülerle salondakilere eğlenceli dakikalar yaşatırken,Halk Eğitim Merkezi Çocuk Korosu ve Halk Eğitim Merkezi Öğretmenler Korosu program içerisinde birbirinden farklı parçalar seslendirerek sundukları programla izleyenlerin beğenisi topladılar.

Kurslara katılan kursiyerlere katılım belgeleri verildikten sonra yıl boyunca hazırlanan ürünler İlçe Kaymakamı Hürrem Aksoy,İlçe Milli Eğitim Müdürü Arif Dede, Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Şahin’in yaptığı açılışla halkın izlenimine ve beğenisine sunuldu.

Kursiyerlerin el emekleri

Kursiyerlerin el emekleri

Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan sergi bugün mesai saatine kadar Arnavutköy Kapalı Spor Salonu’nda halkın ziyaretine açık olacak.

Halk Eğitimi Yıl Sonu Etkinliği

Halk Eğitimi Yıl Sonu Etkinliği

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: