Arnavutköy Portalı

Kaymakam’dan Arnavutköy Spor Kulübüne Destek

Posted on: Mayıs 29, 2009

Arnavutköy Spor Yöneticleri Kaymakam Makamında

Arnavutköy Spor Yöneticleri Kaymakam Makamında

Arnavutköy Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Arnavutköy Spor Kulübü’nün geleceği hakkında istişare yapılırken ,kulübün gelecek planları konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Arnavutköy kaymakamı Hürrem Aksoy ve Arnavutköy spor kulübü yönetimi arasında geçen görüşmede Arnavutköy spor kulübünün sorunları, sıkıntıları ve Arnavutköy sporun geleceği hakkında konuşuldu.

Ziyarete katılan Arnavutköy spor kulübü Başkanı Ferit Fidan, Arnavutköy spor kulübü başkan yardımcıları Hakan Sağlam, Mustafa Candaroğlu, Futbol şube sorumluları Lütfi Biçer, Ferda Güngör, Genel Kaptan Devrim Acar kulübün içinde bulunduğu durumu Kaymakam’a aktarma fırsatı buldu.

Arnavutköy Spor Kulübü Yöneticleri ve Kaymakam Hürrem Aksoy

Arnavutköy Spor Kulübü Yöneticleri ve Kaymakam Hürrem Aksoy

Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy Arnavutköy spor yöneticilerine şunları söyledi:  Arnavutköy sporun sorunlarını tahmin edebiliyorum. Spor hakkında Arnavutköy’e hiçbir yatırım yapılmamış. Oysa Arnavutköy de spor konusunda yetenekli birçok gencimiz bulunmakta ama imkânsızlıklar nedeniyle bu genç yetenekler değerlendirilmemiş

Aksoy : Benim de gerek futbol gerekse diğer spor dallarına ilgim büyük. Arnavutköy’de spor için yapılacak çok şey olduğunu biliyorum. Toplum olarak yediden yetmişe her kesimin bu konuda destek vermesi gerekiyor. Özellikle de devlet kurumlarımızda bulunan personellerin ; öğretmen ,polis ,jandarma itfaiye ve benzeri kurumların bu konuda özellikle destek vermeleri gerekiyor. Ben Arnavutköy Kaymakamı olarak amaçlarımdan birisi de Arnavutköy’ü spor kenti haline getirerek Arnavutköy’ün sporla ün kazanmasını istiyorum.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: